SPRENDIMAI
Agon Networks siūlomi sprendimai ir paslaugos leidžia įmonėms apjungti savo tinklus, darbuotojus, procesus ir žinias ir tuo būdu siekti kokybinio įmonės augimo ir pastovios verslo plėtros.

Duomenų tinklų sprendimai remiasi išsamia produktų, užtikrinančių greitus verslo procesus, pasiūla. Šie tikrai auginami produktai gali būti įrengti tarpregioniniuose/WAN tinkluose, filialuose, centriniuose ofisuose ir duomenų centruose. Jie auginami tiek, kad palaikytų verslo plėtrą bei yra efektyvūs energijos taupymo prasme, siekant mažesnių sąskaitų už elektrą ir prisidedant prie aplinkos išsaugojimo.

IP telefonijos sprendimai yra auginami,atviri ir atviros architektūros, kuri užtikrina didelį prieinamumą ir aukštą saugumo lygį įvairiausios topologijos įmonėse. Telefonijos vartotojui jie suteikia turtingą paslaugų rinkinį bei užtikrina unifikuotą ryšį darbo vietoje ir darbuotojo mobilumą.

Unifikuoto ryšio sprendimai leidžia turėti supaprastintą ir suasmenintą ryšį, kuris apima fksuotą balso, mobilų balso, video ir tiesioginių žinučių paslaugas, o taip  pat WEB ir audio konferencijas. šie atviro grupinio darbo sprendimai taip pat integruojasi su darbastalio programomis ir verslo procesais.
Naudodamasi Alcatel-Lucent ryšio sprendimais verslui Jūsų įmonė gali tapti  tikrai dinamiška !
Mobilumas, kontaktų centru, saugumo, vertikalus
duomenų tinklų, IP telefonijos, unifikuoto rysio