SPRENDIMAI
Mobilumo sprendimai atitinka tiek viduje, tiek  įmonės išorėje judančių darbuotojų poreikius ir leidžia vykdyti verslą judant. Specializuoti, trečiųjų šalių produktai  leidžia išpildyti kritinius mobilumo poreikius tokiose srityse, kaip sveikatos apsauga ir gamybiniai procesai .

Kontaktų centrų sprendimai įgalina efektyvesnį klientų aptarnavimą  — ar įmonei reikia standartinio, balsinio ryšio kontaktų centro ar sudėtingesnio,
multimedia kontaktų centro, tai pilnai integruojama su įmonės verslo procesais ir grupinio darbo priemonėmis.

Saugumo sprendimai apsaugo įmonės turtą. Tai apima duomenų tinklus, kurie pažįsta vartotoją; IP telefonijos saugumą, mobilaus vartotojo saugumą ir verslo  proceso saugumo sprendimus, kurie atitinka tiek įmonės korporatyvinius tikslus, tiek kasdienes vartotojo realijas.

Vertikalūs sprendimai specifiškai atitinka sveikatos apsaugos ir finansinių institucijų, tai pat viešbučių, švietimo įstaigų, savivaldybių, vyriausybės, mažmeninės prekybos, gamybinių aplinkų, oro uostų, miesto tinklų(MAN) poreikius. Jie susiję su įvairiapuse ekosistema, prieinama iš taikomųjų programų partnerių.Naudodamasi Alcatel-Lucent ryšio sprendimais verslui Jūsų įmonė gali tapti  tikrai dinamiška !
Mobilumas, kontaktų centru, saugumo, vertikalus
duomenų tinklų, IP telefonijos, unifikuoto rysio
Naudodamasi Alcatel-Lucent ryšio sprendimais verslui Jūsų įmonė gali tapti  tikrai dinamiška !